Mājas lapas izveide wordpress

 

Mājas lapas izveide programmā WordPress

Mājas lapas var izveidot dažādām platformām. Viena no populārākajām platformām Latvijā un citur pasaulē ir WordPress, kas ir pazīstama ar savu lietotājdraudzīgumu, vienkāršību, elastīgumu un plašo funkciju klāstu. WordPress vietnes izveide bieži ir viens no ātrākajiem veidiem, kā izveidot vietni, un tas ir lētāks risinājums nekā manuāli kodētas vietnes. Aplūkojiet mūsu tīmekļa vietnes, kas izveidotas, izmantojot WordPress platformu.

 

Mājas lapas – WordPress priekšrocības

Izveidojot mājas lapu WordPress platformā, ir iespējams izveidot izcilas un personalizētas tīmekļa vietnes, kas izceļas Latvijā un ārzemēs. WordPress vidē ir pieejami daudzi dažādi spraudņi, kas atvieglo vietnes pārvaldību, lietošanu un analīzi. Lielākā daļa spraudņu lietotājiem ir bezmaksas un nerada papildu izmaksas. Bezmaksas spraudņus var izmantot, lai izveidotu mājaslapu, kurā ir, piemēram, pakalpojumu rezervēšanas sistēma, dažādi kalkulatori vai tiešsaistes pieteikšanās vide. Ir daudz dažādu veidu, kā izveidot vietni, un WordPress nepārtraukti attīstās un pievieno jaunus veidus.

 

Ātra mājas lapa WordPress

Viens no svarīgākajiem faktoriem WordPress vietnes izveidē ir lapas ielādes ātrums. Google oficiālā nostāja ir tāda, ka vietnei ir jāielādējas ātrāk par divām sekundēm. Ja vietne darbojas lēnāk, ir vērts pārskatīt attēlu failus un videoklipus. Uz WordPress veidotas vietnes ielādes ātrums parasti ir vidējs. Veidojot vietni, iesakām vienmēr pārbaudīt un pārbaudīt ielādes ātrumu, lai vēlāk nerastos problēmas.

Izmantojot WordPress platformu, ir svarīgi, lai lapas ielāde būtu pareizi optimizēta, tas jo īpaši nozīmē, ka attēliem jābūt pareizā formātā un izmērā un dažādajiem lapas elementiem jāielādējas pareizā secībā. Ja ir svarīgs maksimālais ielādes ātrums, ir vērts izveidot lapu ar statisko lapu ģeneratoru. Tas nozīmē, ka lapa tiek ģenerēta, izmantojot HTML kodu, nevis datubāzes vaicājumus. Mūsu pieredzējušie WordPress vietņu izstrādātāji var palīdzēt, jautājiet par individuālu vietnes izveides piedāvājumu.

 

WordPress veidne pret pielāgotu dizainu

Veidojot WordPress mājas lapu, ir iespējams izmantot iepriekš definētas bāzes vai veidnes, vai arī varat izveidot pilnībā personalizētu vai pielāgotu mājaslapu. Pirmā iespēja ir ātrāka, lētāka un vienkāršāka, bet pielāgotais dizains sniedz jums neierobežotas iespējas izveidot jums piemērotu vietni.

 

WordPress kā pielāgota mājas lapa

Veicot pielāgotu mājaslapas dizaina projektu, mēs veicam plašāku tirgus izpēti par to, ko dara konkurenti, un padziļināti domājam par lietotāja pieredzi. Mērķis ir izstrādāt un attīstīt pēc iespējas efektīvāku lietotāja pieredzi. Turklāt vietnes vizuālais noformējums (UI) lietotājam izskatās ļoti pievilcīgs, dārgs un uzkrītošs.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir pielāgots vai šablonisks risinājums, mēs vienmēr ņemam vērā uzņēmuma vizuālo identitāti un krāsas, un attiecīgi izmantojam tās tīmekļa vietnes elementos un lapās.

Piemērs tīmekļa vietnei ar pielāgotu dizainu: mistra.ee

 

WordPress veidnes vai personalizēta dizaina izaicinājumi

Šablona risinājumam ir vairāki dažādi plusi, kas padara vietnes izveidi vienkāršu un ērtu. Galvenā priekšrocība ir tā, ka klients pirms darba uzsākšanas var apskatīt dažādas dizaina iespējas un virzienus. Tas palīdz gūt labāku priekšstatu par to, kā varētu izskatīties tīmekļa vietne. Vēl viena liela šablona risinājuma priekšrocība ir tā rentabilitāte, kas nozīmē, ka tas ir visrentablākais veids, kā izveidot mājaslapu WordPress vidē. Varat izmantot gatavus dizaina elementus, kas jau ir interaktīvi. Turklāt lapas izkārtojums jau ir izveidots, kā arī ir izvēlēti fonti un krāsas. Tomēr, ja vēlaties, visu var mainīt, un kopumā šablons ļauj izveidot pilnībā pielāgotu vietni, kas nozīmē, ka nav divu vienādu lapu. Parasti pēc izmaiņu veikšanas vairs nav saprotams, ka ir gatavs šablons, ko izmantot, mēs katru mājaslapu padarām personisku un individuālu.

Mēs vienmēr izmantojam licencētas WordPress veidnes, jo pirātiskajām versijām nav pēcpārdošanas servisa un tās netiek atjauninātas. Pastāv arī risks, ka tajos var būt instalēta ļaunprātīga programmatūra. Turklāt mums ir arī piekļuve dažādām spraudņu bankām, kurās mēs varam iegūt maksas spraudņus, lai klients varētu izveidot papildu funkcionalitāti.

 

Mājas lapas izveide WordPress – mājas lapas cena

Parasti tīmekļa vietņu cenas sākas no aptuveni 1000 eiro, toties mājaslapas ar sarežģītām funkcijām var sasniegt pat 20 000 eiro. Cena galvenokārt ir atkarīga no funkcionalitātes, kas nepieciešama mājaslapai – rezervēšanas sistēma – teadusstuudiod.ee, pasākumu kalendārs, interaktīvā karte nekustamā īpašuma lapās – veskitehnopark.ee, ziņu modulis, pieteikšanās vide, datu bāze vai kas cits.

 

Cenu lielā mērā ietekmē arī dizains jeb tas atkarīgs no tā, cik liels uzsvars tiek likts uz dizainu. Cik svarīga ir lietotāja pieredze (UX) jeb pārdomāts lietotāja ceļojums un cik svarīgi ir radīt vizuālo tēlu, kas pārspēj konkurentus. Dažās jomās dizains ir noteicošais faktors, un ir svarīgi sadarboties ar dizaineriem, lai radītu pilnīgi unikālu risinājumu. Pēdējais izmaksu noteicošais faktors ir mājaslapas satura apjoms – cik daudz ir dažādu satura lapu un tekstu. Lai izveidotu katru tekstu, kā arī izstrādātu un izveidotu satura lapas, ir nepieciešams laiks, un attiecīgi mainās arī mājaslapas izveides cena.

Pieprasiet personalizētu mājaslapas izveides piedāvājumu.

Ko par mums saka klienti