Par mums

Panākumu stāsts

vDisain radās 2020. gadā, kad Olivers Reinaass kopā ar Janu Jaansonu radīja mērķi, apvienot pārdošanas un vadības pieredzi, lai pārvērstu viena cilvēka uzņēmumu par īstu IT uzņēmumu. Dažas nedēļas vēlāk valdē tika pieņemts Sanders Aaviks, lai paplašinātu uzņēmumu ar B2B pārdošanas un mārketinga sistēmām. 2021. gadā tika piesaistīta nauda no investoriem, un ar to tika nodibināta juridiskā persona WEB DESIGN AGENCY OÜ. Šobrīd uzņēmumā strādā aptuveni 25 darbinieki, un tas ir īstenojis vairāk nekā 300 projektu. Nosaukums “vDisain” ir atvasināts no vārda “web design“, lai gan mūsdienās uzņēmums papildus mērķtiecīgu tīmekļa vietņu projektēšanai nodarbojas arī ar tehniskiem e-veikalu risinājumiem, dažādu programmatūras risinājumu izstrādi uz Laravel ietvara, biznesa programmatūras saskarnēm u.c. Mēs lepojamies, ka esam dzimuši e-valstī Igaunijā, un ticam, ka, pateicoties mūsu komandas pieredzei pārdošanas un tīmekļa izstrādes jomā, varam radīt jaunus kvalitātes standartus tīmekļa risinājumu jomā.

Sander Aavik

Vadības komanda

Oliver Reinaas

oliver@vdisain.ee

+372 5635 8538

Nākotnes skatījums

Kas mēs esam?

vDisain komandu veido 25 jauni un ambiciozi projektu vadītāji, dizaineri un izstrādātāji. Mēs esam orientēti uz izaugsmi – katru dienu cenšamies kļūt arvien labāki, lai saviem klientiem varētu sniegt arvien labākus pakalpojumus.

Mūsu komandai ir vairāk nekā 30 gadu ilga pieredze grāmatu pārdošanā no durvīm uz durvīm ASV, izmantojot Southwestern Advantage vasaras programmu, kas ir devusi mūsu komandai stabilu pamatu smagam darbam un komunikācijas prasmēm.

Balstoties uz šo darbu, mūsu mērķis ir kļūt par vadošo tīmekļa partneri Igaunijas, Latvijas un Lietuvas uzņēmumos un ieviest šos pašus standartus arī citos tirgos. Mūsu vērtības ir:

   –      Efektīvas komunikācijas prasmes

   –      Godīgums un pārredzamība

   –      Solīt mazāk un piegādāt vairāk

   –     Vērtības radīšana ar inovatīvām idejām

Paldies visiem, kas kopā ar mums dodas šajā ceļojumā!

Ko par mums saka klienti

Mūsu klienti ir 11 valstīs visā pasaulē. image

Norvēģija, Zviedrija

Igaunija, Somija, Latvija, Lietuva

Polija

Bulgārija

ASV

Vācija

Amerika, Našvila

Eiropa: Zviedrija, Somija, Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Polija, Bulgārija.