Web izstrāde

Web izstrādes aģentūra vDisain – 500 pabeigti projekti

vDisain aģentūra ir izveidota, lai jūs varētu saņemt visus nepieciešamos mājaslapu pakalpojumus vienuviet. Mēs esam izstrādājuši darba plūsmu, kuras centrā ir mūsu klientu bizness izcila web izstrāde. Mēs ievērojam noteiktos termiņus un cītīgi strādājam, lai klientam sniegtu vislabāko pieredzi. Pie mums strādā UI/UX dizaineri, tīmekļa izstrādātāji, SEO speciālisti. Sazinieties ar mums, un mēs atradīsim Jums piemērotākos risinājumus!

Darbs un kalendārs iet roku rokā

Ar ko nodarbojas tīmekļa aģentūra un kā tā sadarbojas ar dažādiem uzņēmumiem? Vai vēlaties izveidot jaunu mājaslapu, atjaunināt veco vai izveidot e-veikalu, bet nevēlaties to darīt pats? Sazinieties ar mums, un mēs izstrādāsim plānu jūsu vajadzībām. Sagatavošanās darbs ir būtisks, lai galarezultāts pilnībā atbilstu jūsu vajadzībām. Tāpēc mēs vairāk jautājam un diskutējam, nevis pieņemam. Mēs jums piedāvāsim dažādas iespējas. Pēc tam mēs tīmekļa aģentūrā sākam darbu pie jūsu tīmekļa vietnes izveides. Kad mājaslapa vai e-veikals ir gatavs, mēs, ja vēlaties, varam ķerties pie tā, lai jūsu klienti to atrastu. Piemēram, mēs veiksim SEO analīzi un uzrakstīsim satura tekstus atbilstoši atslēgas vārdiem. Mēs piedāvājam arī iespēju veidot videoklipus, kas palīdzēs efektīvāk nodot jūsu vēstījumu mērķauditorijai, lai reklamētu jūsu uzņēmumu, produktu vai pakalpojumu. 

SasniegumiOpenrate web dizains. Klients nebija apmierināts ar vecās vietnes dizainu (skatīt zemāk).

  1. Mēs izveidojām jaunu vizuālo identitāti.
  2. Mēs izveidojām mājaslapas satura karti
  3. Mēs izvēlējāmies fontus, izveidojām dizaina veidnes un izveidojām lietotāju kopienu.
  4. Mēs izstrādājām lietotāja saskarnes izskatu un sajūtu. Izveidojām animācijas koncepcijas.
  5. Mēs izveidojām klienta darba plūsmas vizuālu attēlojumu.
  6. Klients ir ļoti apmierināts, un dizains tiek izstrādāts!

Aģentūra pret individuālu izstrādātāju

Kāpēc strādāt ar web aģentūru, nevis ar vienu izstrādātāju? Aģentūrā strādā vairāki speciālisti, piemēram, programmatūras izstrādātāji, tīmekļa dizaineri vai mārketinga speciālisti. Tāpēc ir pieejamas iekšējās zināšanas, prasmes un pieredze. Jo lielāks izaicinājums, jo vairāk zināšanu un prasmju komandai nepieciešams. Izvēloties tikai vienu izstrādātāju, lai izveidotu un pārvaldītu jūsu vietni, jūs esat pilnībā atkarīgs no viņa. Ir vēdera gripa? Darbs apstājas. Dodaties atvaļinājumā? Darbs atkal apstājas, un jūs paliekat viens pats ar savām raizēm. Tāpat vienam cilvēkam var nebūt visu nepieciešamo specializāciju, un jums, piemēram, būs jānodod ārpakalpojumi gan mārketingam, gan dizainam. Ar aģentūru varat būt droši, ka, parakstot līgumu, jums būs pieejami vajadzīgie cilvēki un palīdzība problēmu gadījumā.

 

Ko jūs varat iegūt, izmantojot web aģentūras pakalpojumus?

Esam pārliecināti, ka, kopumā ņemot, izmantojot aģentūru, jūs ietaupīsiet naudu un laiku. Kā? Veiksmīgas mājaslapas vai e-veikala izveide ir liels darbs, kas nebeidzas, kad lapa tiek palaista tiešsaistē. Jums būs jāveic uzlabojumi, jālabo kļūdas, jāatjaunina spraudņi vai, piemēram, jāpievieno produktu kategorijas. Turpinās arī mārketinga darbs, piemēram, optimizācija meklētājprogrammām vai satura kopiju rakstīšana. Izmantojot aģentūru, jūs varat to visu izdarīt uzreiz un par fiksētu cenu. Pasūtot šos pakalpojumus no dažādiem pakalpojumu sniedzējiem, jūs riskējat, ka galīgais risinājums var nebūt pareizs un ka projekta termiņš un budžets var ievērojami atšķirties. Kad jūs parakstat līgumu ar aģentūru, jūs zināt arī savas mājaslapas pabeigšanas grafiku un varat uz to paļauties. 

SasniegumiHauakivid web dizains. Vecā vietne bija ļoti novecojusi. Klients divas reizes bija mēģinājis kopā ar tīmekļa izstrādātāju izveidot jaunu tīmekļa vietni ar skaistu dizainu, taču abas reizes projekts izgāzās, jo partnerim trūka dizaina un izstrādes pieredzes. Šoreiz mēs klientam radījām īstu mākslas darbu. Mūsu dizainere uzzīmēja ilustrācijas tīmekļa vietnei.

vDisain aģentūra nodrošina darba nepārtrauktību

Aģentūra piedāvā visus web pakalpojumus vienlaicīgi un no viena uzņēmuma. Pateicoties tam, varat būt droši par kvalitāti, izmaksām un termiņiem. Jūs varat rēķināties arī ar to, ka pat tad, ja kāds no darba veicējiem saslims, process netiks pārtraukts, bet gan pārņemts. Tādējādi, strādājot ar vDisain aģentūru, jūs ietaupāt gan laiku, gan naudu, saņemot kvalitatīvu un funkcionālu tīmekļa vietni vai e-veikalu. 

 


Ja vēlaties saņemt bezmaksas konsultāciju, sazinieties ar mums!