WordPress izstrāde

WordPress izstrāde – Latvijas populārākā mājas lapu izveides platforma

WordPress ir Latvijā visplašāk izmantotā satura pārvaldīšanas sistēma mājaslapām. Mūsdienās mājaslapa ir svarīgākais un efektīvākais veids, kā sasniegt klientus. Uzņēmuma mājaslapa ir kā vizītkarte, kas vairo uzticību, parāda pakalpojumu kvalitāti un uzņēmuma profesionalitāti. Tāpēc ir svarīgi to izveidot izveidot profesionālu, personisku un kvalitatīvu.

 

Grafiskais dizains un lietotāja pieredze ir viens no svarīgākajiem elementiem, kas veido mājas lapas korporatīvo tēlu un nodod zīmola vēstījumu. WordPress piedāvā ļoti daudz dažādu risinājumu labai lapas izveidei. Daudz dažādu moduļu, integrācijas risinājumu un personalizācijas iespēju. Mājaslapas izveide ar WordPress ir ātrāka, vienkāršāka un lētāka nekā ar citām platformām.

 

Kas ir WordPress izstrāde?

WordPress ir satura pārvaldības sistēma (CMS) vietnei, blogam, e-veikalam vai citam vietnes risinājumam. WordPress ir ļoti elastīga platforma, kas ļauj viegli un ātri pievienot vai rediģēt saturu vietnē. Tas nav pārāk sarežģīts iesācējam un ļauj izmantot ļoti daudz spraudņu, kas nodrošina arī specifiskus risinājumus vietnei.

WordPress kopš pirmsākumiem domājis arī par meklēšanas rezultātu optimizēšanu. Šīs satura pārvaldības sistēmas SEO iespējas ir vienas no labākajām, lai uzlbotu mājaslaps optimizēšanu. vDisain profesionāļi novērtē šādu pievienoto vērtību un, veidojot mājaslapu, nodrošina, ka tā ir optimizēta un atrodama Google.

Pieredze: https://tavast.lv/

Kāpēc izmantot ārpakalpojumus WordPress izstrādei?

Kad uzņēmums ir tādā attīstības posmā, kad vēlas izveidot mājaslapu vai atvērt e-veikalu, rodas jautājums, kā to izveidot vai kur to pasūtīt. 

Runājot par WordPress, ir svarīgi, lai jums būtu pietiekamas IT prasmes un laiks, kas nepieciešams, lai to apgūtu. Šīs satura pārvaldības sistēmas iespējas ir praktiski neierobežotas, un ir pieejami daudzi moduļi, kas ļauj izveidot plašu funkcionalitāti. Tomēr kvalitatīva mājaslapa, blogs vai e-veikals nebūs pabeigts vienas nakts laikā, un tam ir nepieciešama profesionāla pieeja. WordPress mājaslapu izstrādātāja uzdevums ir zināt visu par satura pārvaldības sistēmu un atrast pareizo un klienta vajadzībām atbilstošo risinājumu.

 

Mēs izstrādājām jaunu korporatīvo mājaslapu uzņēmumam Ait Nord, kurā ir labi pārstāvēti tā produkti. Tas ir pielāgots risinājums, kurā izmantotas jaunākās dizaina tendences. Mēs klientam izveidojām dažādas dizaina koncepcijas, izvēlējāmies vienu no tām un, pamatojoties uz to, izveidojām cilņu dizainu. Ait-Nord ir Alfa Innotec siltumsūkņu izplatītājs Igaunijā.

Kāpēc uzticēties WordPress mājaslapas izstrādātājam:

  • Mājaslapas izstrādātājs izveido mājaslapu ar ilgtspējīgu un loģisku struktūru;
  • Izstrādātājs strādā ar profesionālu pieredzi un zināšanām, tāpēc izmaiņas un izmaiņas tiek veiktas ātri un efektīvi;
  • Mājaslapas izstrādātājs radīs rezultātu un dizainu atbilstoši klienta redzējumam;
  • Mājaslapas izstrādātājs savu darbu veic ļoti kvalitatīvi un garantē izcilu rezultātu;
  • Izmantojot mājaslapas izstrādātāja pakalpojumus, jums nav jāuztraucas par to, ka varat kaut ko “sabojāt”, pats noklikšķinot uz vietnes;
  • Atstājot mājaslapas izstrādi izstrādātājam, varat nodarboties ar sev patīkamām lietām un neuztraukties par rezultātu.

Pasūtiet WordPress izstrādi no vDisain

vDisain piedāvā mājaslapas, ko ar WordPress satura pārvaldības sistēmu izstrādājuši profesionāļi ar gadu desmitiem ilgu pieredzi šajā jomā. Ja jūsu uzņēmums vēlas izveidot jaunu augstas kvalitātes mājaslapu, blogu vai e-veikalu, lai izceltos starp konkurentiem un sasniegtu jaunus klientus, sazinieties ar mums.

vDisain izveidos mājaslapu, kas palīdzēs jums sasniegt jūsu biznesa mērķus! Spiediet šeit, lai apskatītu dažus no mūsu darbiem.