Web dizains

Labs web dizains rada lielāku uzticību

Mājaslapa, kas izskatās lēti, lietotājam liek noprast, ka tajā nav ieguldītas lielas pūles un tā nerada uzticību. Tā ir mājaslapa, ko jebkurš varētu izveidot bez iepriekšējas pieredzes. No otras puses, ja mājaslapa izskatās patiešām labi un darbojas nevainojami, tā radīs labu priekšstatu par uzņēmumu. Cilvēki uzskata, ka tas, kā jūs darāt vienu darbu, ir tas pats, kā jūs darāt visu.

Laba mājaslapa ir pielāgojama

Tas nozīmē, ka tas labi darbojas un izskatās labi dažādos ekrāna izmēros. Piemēram, mobilajā versijā jāņem vērā, ka ekrāns ir šaurs un elementi mēdz pārvietoties viens zem otra. Teksta apjoma labākai atspoguļošanai tiek izmantoti “akordeoni”. Tas nozīmē, ka padziļinātu info var izlasīt uzklikšķinot uz vārda, kurš rada neskaidrību. “Karuseļus” izmanto arī, lai, piemēram, grupētu partneru logotipus tā, lai tie netiktu rādīti viens zem otra (ritināšana citādi var aizņemt ļoti daudz laika), bet tiktu rādīti horizontāli. Ar labu web dizainu šo iespējams ir sakārtot.

Labs web dizaineris ietaupa laiku

Ja web dizainu ir izstrādājis nepiredzējis dizaineris ar nelielu pieredzi, pastāv liela iespējamība, ka tajā būs dizaina trūkumi. Profesionāls dizaineris spēs izveidot dizainu, kas uzrunā mērķauditoriju, daudz īsākā laikā.

Krāsu un fontu izvēle

Tiks ņemtas vērā zīmola logotipa krāsas. Pieredzējis dizaineris spēs labi saskaņot dažādas krāsas. Izstrādātājs vai iesācējs pieņem lēmumus, pamatojoties uz sajūtām, nevis zināšanām vai pieredzi. Pieredzējis dizaineris var izveidot labu dizainu pat ar sarežģītām krāsu kombinācijām, piemēram, zaļu, dzeltenu un oranžu. Turklāt daudzām WordPress lapām ir ļoti līdzīgi fonti. Mēs izvēlamies fontus no Adobe Fonts licencētajiem premium fontiem, kas ir piemēroti tikai dažām vietnēm.

 

Labā web dizainā tiek ņemta vērā mērķauditorija

Tīmekļa vietne būs pēc iespējas vienkāršāka vecākiem lietotājiem. Fondu lielumi ir lielāki. Ikonas ir lielākas. “Burgeru” ēdienkarte netiek izmantota, jo vecāki cilvēki var nesaprast, ka tā ir ēdienkarte. Drosmīgs un košs dizains būs domāts jaunākajai auditorijai, savukārt mierīgs un konservatīvs dizains būs domāts vecākajai paaudzei. Lai lasītājam būtu vieglāk orientēties mājas lapā svarīgi ievērot UI un UX dizainu.

 

Laba mājaslapa maksā mazāk

Ja jūsu mājaslapu ir izveidojusi pieredzējusi dizaina aģentūra, pēc gada jūs nejutīsieties ka kaut kas jāmaina. Tā kalpos ilgāk. Tas arī novērš nepieciešamību divreiz pasūtīt jaunu mājaslapu, jo nepieredzējis uzņēmums vai uz nepieredzējis dizaineris savu darbu nav veicis kvalitatīvi.

Mūsu web dizaina piemēri: ŠEIT