Video montāža

Video montāža ir kā burvju paņēmiens

Video montāža ir kā burvju paņēmiens, kas piepilda visas jūsu vēlmes un cerības. Neatkarīgi no tā, vai tā ir jauna produkta reklāma vai zīmola videoklips uzņēmuma popularizēšanai, labs videogrāfs precīzi zina, kas jāpasaka klientam (un tā klientam). Vdisign ir pieredzējuši video montāžas speciālisti, kas ar prieku uzņemsies jūsu uzņēmuma reklāmas vai mārketinga video. Mums ir arī bezpilota lidaparāti, tāpēc pat jūsu visvērienīgākās idejas nepaliks nefilmētas!

Kāda veida videoklips jums nepieciešams?

Visbiežāk ar mums sazinās uzņēmumi, kas vēlas izveidot sev “jā, gribu” videoklipu. Video montiera pirmais uzdevums ir noskaidrot, kāda veida video ir nepieciešams un kādam nolūkam. Daudzi cilvēki vēlas izveidot zīmolu videoklipu – videoklipu, kas parāda, ar ko uzņēmums nodarbojas un ko tas dara. To var izmantot tīmekļa vietnē vai sociālajos plašsaziņas līdzekļos, lai radītu šiku pirmo iespaidu. Dažkārt tas ir domāts potenciālajiem eksporta partneriem vai investoriem. Šajā gadījumā uzmanība bieži tiek pievērsta iekārtām un labiem finanšu rezultātiem. Ir skaidrs, ka aiz katra veiksmīga videoklipa ir laba sadarbība starp klientu un tā veidotāju. Tāpēc ir ļoti svarīga cieša saziņa ar videogrāfu. Esiet gatavi atbildēt uz jautājumiem un savstarpēji apspriest idejas. Tieši tā tiek veidoti labākie videoklipi, ar kuriem varēsiet lepoties gadiem ilgi.

Piemērs: Uzņēmumam Viduva (viesu nams) radījām info video, kur ar dronu palīdzību tiek ļoti labi atspoguļots viesu nama daiļums un lauku gaisotnes pievienotā vērtība. Pēc video un mājaslapas izveides uzņēmumam bija lielāks pieprasījums, kā arī bija iespējams palielināt īres maksu. 

 

Labs video montieris ir gan radošs, gan tehniski prasmīgs.

Lai izveidotu labu videoklipu, nepieciešama laba sadarbība un sinerģija starp klientu un pakalpojumu sniedzēju. Tomēr, tāpat kā ir dažādi klientu veidi, ir arī dažādi video montieri. Kā jūs varat zināt, ka esat atradis kādu, kurš patiešām pārzina savu darbu un no kura varat sagaidīt vislabākos rezultātus? Piemēram, iespējams, vēlaties pārliecināties, vai izvēlētais speciālists nav klusējošs partneris diskusijās, bet gan var ierosināt jaunas un atšķirīgas idejas. Turklāt dažkārt klients ir jānolaiž no mākoņiem. Ir vērts arī jautāt video montierim par papildu pakalpojumiem. Jūtaties, ka uzņēmuma videoklipam varētu izmantot dažus kadrus no drona? Labs speciālists to labprāt darīs pats vai atradīs kādu, kam ir šādas iespējas.  Ne mazāk svarīgs ir arī videoklipa izveidē izmantotais aprīkojums. Lai gan mūsdienās ar mobilo tālruni var paveikt diezgan labu darbu, jūs, iespējams, vēlaties nedaudz augstāku kvalitāti un priekšzīmīgas tehniskās spējas, kad nolīgstat nozares speciālistu.

Kā gūt maksimālu labumu no sadarbības ar videooperatoru?

– Uzziniet, kāds ir videoklipa mērķis. Jums nav jāzina visas nākamā videoklipa detaļas, taču ir jābūt skaidram iemeslam, kādēļ jums tas ir nepieciešams.

– Jautājiet un uzklausiet ekspertus. Videooperātors jau iepriekš ir veidojis desmitiem vai simtiem videoklipu, viņam ir pieredze un informācija, ar ko dalīties.

– Sākumā nosakiet termiņu un budžetu, jo tas palīdzēs plānot.

– Esiet elastīgi. Vietējais klimats ir mainīgs, tāpēc dažkārt, piemēram, video montāža ar āra ainavām var būt ilgāki.

Un visbeidzot, izbaudiet arī procesu! Darbs ar labu videooperatoru ir jautrs un nevainojams, un gala rezultātā jūs iegūsiet augstas kvalitātes reklāmas video, kas parāda jūsu uzņēmumu no vislabākās puses.

Piemērs: Mēs apmeklējām LGT metālapstrādes cehu netālu no Tartu, nofilmējām un montējām izsmeļošu video, kas parāda LGT iespējas un vairo uzticību LGT jaunajai mājaslapai un uzņēmuma profesionalitātei. Jauno mājaslapu drīzumā varēsiet apskatīt vietnē www.lgt.ee.

Vairāk uzņēmuma vDisain radītie video materiāli skatāmi Youtube.