Mājaslapu izstrāde

Mērķtiecīgi radoši risinājumi, UX dizains, mājaslapu dizains.

vDisain jau ir pieredze vairākos tīmekļa dizaina projektos. Mēs veidojam dizainu, kas izskatās profesionāli, vieš uzticību, ir viegli lietojams un respektē zīmolu un mērķauditoriju. Ja jums nepieciešama konsultācija vai mājaslapas dizaina izcenojums, sazinieties ar mums!

Labs mājaslapas dizains vairo uzticību

Tīmekļa vietne, kas izskatās lēti, pat vidusmēra lietotājam liek noprast, ka tajā nav ieguldītas lielas pūles un tā nerada uzticību. Tā ir tāda mājaslapa, kuru uzreiz iespējams atpazīt kā zemas kvalitētes veikumu. No otras puses, ja mājaslapa izskatās patiešām labi un darbojas nevainojami, tā atstās labu iespaidu par uzņēmumu. Cilvēki uzskata, ka tas, kā jūs darāt vienu lietu, ir tas pats, kā jūs darāt citas.

 

Mājaslapas dizains pirms un pēc:

 

Laba mājaslapa ir pielāgojama

Tas nozīmē, ka tas labi darbojas un izskatās labi dažādos ekrāna izmēros. Piemēram, mobilajā versijā jāņem vērā, ka ekrāns ir šaurs un elementi mēdz pārvietoties viens zem otra. Teksta apjoma labākai atspoguļošanai tiek izmantoti “akordeoni”. Tas nozīmē, ka lielāko daļu teksta var izlasīt tikai pēc pirmā teikuma noklikšķināšanas. “Karuseļus” izmanto arī, lai, piemēram, grupētu partneru logotipus tā, lai tie nebūtu redzami viens zem otra (ritināšana citādi var aizņemt ļoti daudz laika), bet tiktu rādīti horizontāli.

 

Krāsu un fontu izvēle

Tiks ņemtas vērā zīmola logotipa krāsas. Pieredzējis dizainers spēs labi saskaņot dažādas krāsas. Iesācējs pieņem lēmumus, pamatojoties uz sajūtām, nevis zināšanām vai pieredzi. Pieredzējis dizainers var izveidot labu dizainu pat ar sarežģītām krāsu kombinācijām, piemēram, zaļu, dzeltenu un oranžu. Turklāt daudzām WordPress lapām ir ļoti līdzīgi fonti. Mēs izvēlamies fontus no Adobe Fonts licencētajiem premium klases fontiem, kas atrodami tikai dažās vietnēs.

Finceptivi mājaslapas dizains pirms un pēc:

Skatiet jauno Finceptiv mājaslapu šeit.

 

Labs dizaineris ietaupa laiku

Ja mājaslapu ir izstrādājis izstrādātājs vai dizainers ar nelielu pieredzi, pastāv liela iespējamība, ka tajā būs dizaina trūkumi. Profesionāls dizainers spēs izveidot dizainu, kas uzrunā mērķauditoriju, daudz īsākā laikā.

 

Labā mājaslapas dizainā tiek ņemta vērā mērķauditorija

Mājaslapa būs pēc iespējas vienkāršāka vecākiem lietotājiem. Fondu lielumi ir lielāki. Ikonas ir lielākas. “Burgeru” ēdienkarte netiek izmantota, jo vecāki cilvēki var nesaprast, ka tā ir ēdienkarte. Drosmīgs un košs dizains būs domāts jaunākajai auditorijai, savukārt mierīgs un konservatīvs dizains būs domāts vecākajai paaudzei.

Dizaina nodaļas arhitektūras biroja izstrādātais jaunais tīmekļa dizains:

web dizains

Laba mājaslapa maksā mazāk

Ja jūsu mājaslapu ir izveidojusi pieredzējusi dizaina aģentūra, pēc gada jūs nejutīsieties vīlies. Tā kalpos ilgāk. Tas arī novērš nepieciešamību divreiz pasūtīt mājaslapu, jo nav nepieciešams pēc neliga laika to pilnīgi mainīt.

 

Skatiet mūsu atsauces ŠEIT.

Ko par mums saka klienti