Kas ir SEO

SEO personalizēšana

Uzsākot savam uzņēmumam veidot mājaslapu varētu rasties jautājums “Kas ir SEO” un kam tas domāts. SEO jeb meklētājprogrammu optimizācija ir uzņēmuma sfērai svarīgi un izmantojami atslēgas vārdi, kuri bieži tiek izmantoti tādās meklētājprogrammās kā Google, lai atrastu nepieciešamo informāciju.

SEO pakalpojums ir nepieciešams jebkuram uzņēmumam, kam ir mājaslapa un kas vēlas sasniegt pēc iespējas lielāku auditoriju. Tomēr tas ir ļoti svarīgi mājaslapām, kuras netiek rādītas meklētājprogrammas pirmajā lapā un kurām ir mazs lapas apmeklētāju skaits.

Kāpēc jums ir nepieciešams SEO pakalpojums?

SEO pakalpojums ir mājaslapas optimizācija meklētājprogrammām, lai uzlabotu mājaslapas saturu, uzticamību un Google meklēšanas reitingu. Tā kā vietnes galvenais mērķis ir būt atrodamai un uzticamai, ir svarīgi optimizēt vietni atbilstoši meklētājprogrammu algoritmam, tādējādi palielinot vietnes uzticamību un redzamību meklētājprogrammās. 

Ja jūsu uzņēmuma sākumlapa nav redzama Google meklētājprogrammas pirmajā lapā pēc atslēgvārdiem, kas saistīti ar jūsu uzņēmumu, pastāv liela varbūtība, ka to neatradīs arī jūsu klienti un partneri. Rezultātā meklētājprogramma novirzīs jaunus kontaktus pie konkurentiem, tādējādi kaitējot jūsu apgrozījumam un klientu bāzei.

SEO pakalpojums palīdz uzlabot jūsu vietnes pozīciju meklētājprogrammu rezultātos, lai apsteigtu konkurentus un lai jūs atrastu klienti un partneri. Tas ir stratēģisks process, kurā SEO pakalpojuma sniedzējs analizē darbības jomu, konkurentus, veido mājaslapas saturu un optimizē esošo informāciju.  my finance

Mājaslapas optimizācija

SEO pakalpojums sastāv no vairākiem posmiem

Kā jau minēts iepriekš, SEO ir ilgtermiņa process, pie kura ir pastāvīgi jāstrādā, un rezultāti ir redzami pēc dažiem mēnešiem. Lai gan tas ir laikietilpīgs pakalpojums, kas prasa regulāru uzraudzību un atjaunināšanu, SEO pakalpojumu rezultāti ir ļoti efektīvi.

 

Mājaslapas uzlabošanas posmi

  • SEO pakalpojums vienmēr sākas ar SEO (atslēgvārdu) auditu, kurā tiek analizēta gan tehniskā, gan saturiskā situācija, sniegti ieteikumi uzlabojumiem un izstrādāta stratēģija.

  • Projekta sākumā ir izklāstīti arī gaidāmie rezultāti.Padziļināta atslēgvārdu analīze, kas uzrauga atslēgvārdu pozīcijas un, pamatojoties uz šiem atslēgvārdiem, izveido mājaslapas optimizācijas sistēmu. Veicot atslēgvārdu analīzi, tiks ņemta vērā meklētājā meklēto atslēgvārdu atbilstība un apjoms. 

  • Konkurentu analīze, tostarp audits, atslēgvārdu kartēšana un analīze. Konkurentu analīze ietver klienta mājaslapas pozicionēšanu un SEO pakalpojumu stratēģijas precizēšanu.

  • Mājaslapas iekšējā optimizācija, kas ietver esošā teksta satura, metadatu, saišu, virsrakstu un attēlu optimizāciju. Ja analīzes rezultātā rodas problēmas ar atslēgvārdu pārklājumu, SEO pakalpojuma ietvaros tiek izveidots arī jauns saturs. Tiks veikta arī tehniskā optimizācija, lai padarītu mājaslapu pēc iespējas ērtāku lietotājam.

  • Mājaslapas ārējā optimizācija ir vērsta uz tās uzticamības palielināšanu meklētājprogrammu acīs. Ārējā optimizācija ietver domēna autoritātes palielināšanu, izmantojot ārējās saites un sociālos plašsaziņas līdzekļus.

  • SEO pakalpojumu uzraudzība, kas ietver atslēgvārdu, konkurentu un redzamības izmaiņu monitoringu. SEO pakalpojums ir nepārtraukts process, kas nozīmē, ka mājaslapai pastāvīgi tiek pievienots jauns saturs un atslēgvārdu optimizācija.

vDisain piedāvā SEO analīzi balstītu uz jūsu vajadzībām

Ja jūsu vietnes optimizācija šķiet sarežģīta un apgrūtinoša, nododiet to vDisain rūpēs. Pasūtot SEO pakalpojumus no vDisain, varat būt pārliecināts, ka jūsu vietnes pozīcija meklētājā uzlabosies pēc iespējas ātrāk un efektīvāk. 

 

web dizains

Pieprasiet personalizētu piedāvājumu, lai optimizētu savu mājaslapu.