Programmatūras izstrāde

Veikla programmatūras izstrāde – vDisain

Programmatūras izstrādes galvenais mērķis ir radīt efektīvus biznesa un darba procesu risinājumus. Uzņēmuma veiksmes stāsts sākas ar labi pārdomātiem procesiem, kurus bieži vien atbalsta dažādas programmatūras, kas atvieglo mūsu ikdienas darbu. 

programmatūras izstrāde

 

vDisain komanda ir īstenojusi desmitiem programmatūras izstrādes projektu. Galvenokārt esam izmantojuši PHP, Laravel, VueJS, ReactJS ietvarus. Vienkāršāki projekti ar mazāku budžetu lielākoties tiek veikti WordPress satura pārvaldības platformā. Ja jums nepieciešama konsultācija vai programmatūras izstrādes piedāvājums, sazinieties ar mums!

Biznesa procesu automatizācija

vDisain jau ir konsultējis un palīdzējis daudziem uzņēmumiem automatizēt biznesa procesus, un mēs esam novērojuši, ka vidēji uzņēmumā ir iespējams samazināt darbaspēka izmaksas par 40%. Piemēram, pašlaik izstrādājam biznesa pasūtījumu centru ventilācijas cauruļu un detaļu pasūtīšanai. Pasūtījumu saņemšana un precizēšana pa tālruni un e-pastu aizņem daudz laika, jo vienā pasūtījumā ir līdz pat 80 detaļu rindām ar dažādiem profiliem un izmēriem. Iepriekš saņemtie pasūtījumi bija manuāli jāievada Simplbooks biznesa programmatūrā.

 

Mūsu izstrādājamajā pasūtījumu centrā klients var pats sagatavot pasūtījumu, un mēs izstrādājam arī API interfeisu, kas ļaus visus pasūtījumus automātiski nosūtīt uz Simplbooks biznesa programmatūru. Rēķinu izrakstīšana tiek veikta ar dažiem klikšķiem, jo pasūtījuma saturs jau ir sagatavots ERP sistēmā. Nākotnē, ja klients piezvanīs un vēlēsies veikt pasūtījumu, uzņēmums varēs novirzīt klientu to darīt tiešsaistē, kur lietotājam tiks vizuāli parādīts, kādi izmēri ir jāievada. Galalietotājam šis risinājums ir ērtāks, jo vairs nav nepieciešams ilgi zvanīt pa tālruni vai aizpildīt un nosūtīt pasūtījuma veidlapu uz papīra vai Excel tabulā. Tas savukārt palīdz saglabāt klientu bāzi.

 

Uzņēmējdarbības procesu un pārskatu sniegšanas automatizācija, kā arī elektronisko dokumentu pārvaldības ieviešana kādā no attīstības posmiem kļūs par nepieciešamību daudziem uzņēmumiem. Veiksmīga projekta pamatā ir klienta vajadzību apzināšana un analīze, kā arī projekta plāna izstrāde. Pareizs programmatūras izstrādes uzņēmums spēs uzdot klientam jautājumus, kas atklās svarīgus aspektus, par kuriem klients pats nebūtu domājis, kā arī projekta vadītājs varēs ieteikt klientam piemērotus risinājumus. Attiecīgi programmatūras izstrādātājs var izvēlēties pareizos izstrādes ietvarus programmatūras izveidei. Rezultātā gan izstrādātājam, gan klientam ir strukturēts veicamo uzdevumu saraksts, kas ļauj novērtēt projekta apjomu un arī efektīvi vadīt projektu.

 

PHP un Laravel izstrādāšana

Izmantojot Laravel + VueJS ietvaru, mēs izstrādājām iepirkumu platformu webquer.ee. Platformas skatus izstrādāja OKIA dizaineris vidē Figma. Mēs izveidojām portāla aizmugures loģiku, izveidojām datubāzes struktūru un izveidojām priekšpuses skatus, izmantojot VueJS ietvaru. Izveidojām piedāvājuma atjaunošanas un izsoles funkcionalitāti. Konfigurējām reģistrāciju ar Facebook un Google, kā arī izstrādājām lietotāju un piedāvājumu apstiprināšanas pārvaldības un tulkošanas funkcionalitāti administratoram. Nodrošināta arī automātiska e-pasta sūtīšana. Projekts ilga četrus mēnešus.

 

vDisain programmatūras izstrādes pakalpojums nodrošina jums programmatūru, kas ir pielāgota jūsu biznesa vajadzībām un darbības jomai. Ja runa ir par programmatūru, kas paredzēta arī galapatērētājam, tas ir arī rīks, ar ko atšķirties no konkurentiem. Tāpēc jums ir jādomā gan par dizainu, gan lietotāja pieredzi.

 

Mēs izstrādājām rezervēšanas sistēmu Rakett69 uz PHP karkasa, kurā ņemtas vērā viņu biznesa īpatnības, veicot rezervācijas. Turklāt tā ļauj arī pārvaldīt rezervācijas. Mēs izveidojām jaunu dizainu, kas ir optimizēts lietotāja pieredzei un vieglāk saprotams galalietotājam.

Kas izstrādā programmatūru?

Kad uzņēmums ir tādā attīstības posmā, kad tas vēlas izstrādāt programmatūru savu mērķu sasniegšanai, sākas sadarbība starp vairākiem speciālistiem un dažkārt vairākiem uzņēmumiem. Šajā procesā no programmatūras izstrādātāja puses ir iesaistīti daudzi speciālisti, piemēram, projekta vadītājs, sistēmas analītiķis un administrators, programmatūras arhitekts, izstrādes vadītājs un dizainers. Izstrādātie risinājumi, pat sākotnējā posmā, vienmēr ir jātestē pieredzējušiem programmatūras testētājiem. Tomēr vissvarīgākā šī procesa daļa ir tā sauktie būvnieki jeb izstrādātāji.

Kvalitatīva programmatūras risinājuma izstrāde ir drošāks un ilgtermiņā lietderīgāks ieguldījums, ja to uzticat savas jomas speciālistiem. vDisain komandas mērķis ir ikdienā nodrošināt funkcionālu un konkurētspējīgu programmatūru, kas palīdz sasniegt klientu mērķus.

Eliis programmatūra, ko izmanto gandrīz visi bērnudārzi Igaunijā un kuru izmanto 200 000 lietotāju, lai pārvaldītu pirmsskolas vecuma bērnu izglītības gaitas un sniegtu pārskatu un atskaites valstij un vecākiem. Eliis Tarkvara komandā ir vairāki izstrādātāji, taču visas prasības nevar izstrādāt viena komanda, tāpēc mēs izveidojām forumu, lai viņi varētu dalīties ar idejām par izstrādi.

Kāpēc uzticēties izstrādātājam:

  • Programmatūras izstrāde rada ilgtspējīgu risinājumu ar loģisku arhitektūru;
  • Programmatūras izstrādātājs strādā ar profesionālu pieredzi un zināšanām, tāpēc izmaiņas un izstrādes tiek veiktas ātri un efektīvi;
  • Rezultāts un dizains atbilst klienta redzējumam;
  • Programmatūras izstrādātājs savu darbu veic atbilstoši augstiem standartiem un ar garantētu izcilu rezultātu;
  • Atstājot programmatūras izstrādi profesionāļu ziņā, varat darīt to, kas jums patīk, un neuztraukties par to, kas jums nepatīk. 

 

vDesign profesionāli programmatūras izstrādātāji

vDisain piedāvā programmatūras izstrādi, ko veic profesionāļi ar gadu desmitiem ilgu pieredzi šajā jomā. Ja jūsu uzņēmums vēlas padarīt savu uzņēmējdarbību un darba procesus vēl efektīvākus, sazinieties ar vDisain, izmantojot tīmekļa vietnē norādīto veidlapu. 

vDisain izstrādā programmatūru, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu biznesa mērķus! Ar mūsu darbu varat iepazīties šeit.