Privātuma politika

Web Design Agency OÜ ir svarīgi, lai mēs respektētu jūsu privātumu un ievērotu visus piemērojamos likumus un noteikumus attiecībā uz jebkādu personisko informāciju, ko mēs varam apkopot par jums, kad jūs apmeklējat mūsu vietni vdisain.lv. Izmantojot mūsu mājaslapu, jūs piekrītat, ka mēs vācam un izmantojam jūsu informāciju saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku.

Ar šo konfidencialitātes politiku vēlamies jums izskaidrot, kādus datus mēs apkopojam, kā tos izmantojam un kādas ir jūsu tiesības aizsargāt savus datus. Šī politika attiecas tikai uz mūsu mājaslapu un tās apmeklētājiem un neattiecas uz datiem, kas savākti, izmantojot citus kanālus.

Jūsu datu pārzinis ir Web Design Agency OÜ

Uzņēmuma reģ. nr.: 16167067

E-pasts: info@vdisain.ee

Tālrunis: +37123400099

Mēs apkopojam un apstrādājam informāciju saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR), kas stājās spēkā 25.05.2018.

 
 

Datu vākšana un izmantošana

Kādus datus mēs apkopojam

Mūsu apkopotā informācija ietver informāciju, ko jūs apzināti un aktīvi sniedzat mums, izmantojot vai piedaloties mūsu pakalpojumos vai akcijās, kā arī jebkādu informāciju, ko jūsu ierīces nosūta mums, piekļūstot mūsu produktiem un pakalpojumiem.

Jūsu personiskā informācija mūs var sasniegt šādos veidos:

 • Kad sazināties ar mums pa tālruni, e-pastu vai tiešsaistes tērzēšanu.
 • Pārlūkojot tīmekļa vietni vdisain.lv
  kad komentējat, patīk vai kopīgojat kādu ziņu mūsu sociālo mediju kontā.
 • Kad abonējat mūsu jaunumus
  Ja komentējat ziņojumus mūsu mājaslapā
 
 
Vācamo datu veidi
Personas dati

Mēs lūgsim jums personisko informāciju tikai tad, ja tā būs nepieciešama, lai sniegtu jums pakalpojumu. Sazinoties ar mums vai apmeklējot mūsu vietni, jūs varat mums sniegt šādu informāciju:

 • Vārds un uzvārds
 • E-pasta adrese
 • Tālruņa numurs
 • Jūsu un mūsu sarunu vēsture
 • Informācija par jūsu tīmekļa pārlūkprogrammu un IP adresi
Datu reģistra faili

Mūsu mājas lapā vdisain.lv tiek saglabāti dati par tās apmeklētājiem. Savāktā informācija var ietvert:

 • Izmantotās ierīces tips
 • Interneta protokola (IP) adrese
 • IP adrese (interneta pārlūkprogrammas IP adrese)
 • Interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP)
 • Jūsu tīmekļa vietnes apmeklējuma datums un laiks.
 • Ieejas un izejas lapa Klikšķu skaits tīmekļa vietnē

Žurnālu failos ietvertā informācija tiek izmantota, lai analizētu tendences, pārvaldītu vietni, uzraudzītu apmeklētāju aktivitāti un apkopotu demogrāfisko informāciju. Iegūtā informācija nav paredzēta personas identificēšanai, un tā nav paredzēta personas identificēšanai.

Sīkdatnes

Tāpat kā lielākā daļa tīmekļa vietņu, arī vdisain.lv izmanto sīkdatnes. Sīkdatne būtībā ir teksta fails, kas tiek saglabāts lietotāja ierīcē, kad viņš apmeklē tīmekļa vietni. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai iestatītu un saglabātu preferences, reģionālos iestatījumus, pakalpojumu izmantošanas opcijas utt.

Ja vēlaties, pārlūkprogrammas iestatījumos varat atspējot sīkdatņu izmantošanu, taču tādā gadījumā var tikt traucēta saņemto pakalpojumu sniegšana.

Sīkdatnes iedala pastāvīgajās un sesijas sīkdatnēs. Pastāvīgās sīkdatnes paliek jūsu datorā vai mobilajā ierīcē pat pēc tam, kad esat aizvēris pārlūkprogrammu vai datoru. Savukārt sesijas sīkfaili tiek dzēsti, tiklīdz aizverat pārlūkprogrammu.

Sīkdatnes iedala pēc to mērķa:

Nepieciešamās sīkdatnes. Sesijas sīkfaili, kuru mērķis ir ļaut jums izmantot mūsu tīmekļa vietnē piedāvātos pakalpojumus. Šīs sīkdatnes palīdz autentificēt lietotājus un novērst ļaunprātīgu lietotāju kontu izmantošanu. Bez šīm sīkdatnēm mēs nevarēsim jums sniegt pieprasītos pakalpojumus.

Paziņojumu sīkfaili. Šīs sīkdatnes nosaka, vai lietotāji ir piekrituši sīkdatņu izmantošanai tīmekļa vietnē.

Funkcionalitātes sīkfaili. Šīs sīkdatnes ļauj pārlūkprogrammai atcerēties jūsu izvēles, ko izdarāt, izmantojot vietni, piemēram, saglabāt jūsu pieteikšanās informāciju vai valodas preferences. Šo sīkfailu mērķis ir nodrošināt jums personalizētāku pieredzi un novērst nepieciešamību atkārtoti ievadīt savas preferences.

Kā mēs izmantojam datus

Mēs varam izmantot savākto informāciju dažādiem mērķiem, tostarp:

 • Lai uzturētu, pārvaldītu, attīstītu, personalizētu un paplašinātu mūsu vietni.
 • Vākt statistikas datus, lai mēs varētu sniegt labākus pakalpojumus un/vai piedāvājumus, kā arī saprast un analizēt mūsu vietnes apmeklētāju uzvedību.
 • Identificēt jūs pa tālruni, ziņu vai e-pastu.
 • Lai nosūtītu jums informāciju un lūgtu jūsu atsauksmes par mūsu pakalpojumiem.
 • Lai novērstu krāpšanu un aizsargātu mūsu vietni
 • Lai mēs varētu sazināties ar jums, izmantojot jūsu sociālo mediju kontu.
 • Lai jūs varētu izlasīt mūsu tērzēšanas vēsturi, lai paātrinātu atbilstošu padomu sniegšanu.
 • Uzlabot mūsu pakalpojumu kvalitāti un nodrošināt efektīvākus pārlūkošanas risinājumus.
 • Lai izstrādātu jaunus produktus, pakalpojumus vai uzlabotu to funkcionalitāti.
 • Lai atvieglotu un paātrinātu mūsu savstarpējo mijiedarbību, kad jūs ar mums sazinieties.
 • Citiem mērķiem. Piemēram, lai analizētu datus, pētītu tendences, novērtētu mūsu reklāmas kampaņu efektivitāti.
Kādos gadījumos mēs varam kopīgot jūsu datus.
 • Mēs varam kopīgot vai nodot jūsu personisko informāciju saistībā ar mūsu uzņēmuma īpašumtiesību maiņu, apvienošanos, aktīvu pārdošanu, finansēšanu vai iegādi.
 • Mēs jums paziņosim, kad pārsūtīsim jūsu personisko informāciju un kad uz to attieksies citas privātuma politikas noteikumi.
 • Mēs varam kopīgot jūsu informāciju ar saviem saistītajiem uzņēmumiem, pieprasot tiem ievērot šo konfidencialitātes politiku. Saistītie uzņēmumi ietver mūsu mātesuzņēmumus, meitasuzņēmumus, kopuzņēmumu partnerus vai mums piederošus uzņēmumus.
 • Mēs varam kopīgot jūsu informāciju ar saviem sadarbības partneriem, lai nodrošinātu jums noteiktus produktus, pakalpojumus vai akcijas.
 • Ar jūsu piekrišanu mēs varam izpaust jūsu personisko informāciju jebkādiem citiem mērķiem.
 • Mums ir pienākums izpaust jūsu personisko informāciju, ja to pieprasa likums.
 • Mēs varam arī labticīgi izpaust jūsu informāciju, lai izpildītu juridiskas saistības, aizsargātu savas tiesības vai īpašumu, novērstu vai atklātu iespējamus tiesību aktu pārkāpumus, kas saistīti ar mūsu pakalpojumu izmantošanu, un nodrošinātu mūsu pakalpojumu lietotāju drošību.
Jūsu personas datu glabāšana

Sabiedrība saglabās jūsu personas datus tikai tik ilgi, cik nepieciešams šajā konfidencialitātes politikā izklāstītajiem mērķiem. Mēs saglabāsim un izmantosim jūsu personisko informāciju, ciktāl tas nepieciešams, lai izpildītu savas juridiskās saistības (piemēram, ja mums ir nepieciešams saglabāt jūsu informāciju, lai ievērotu piemērojamos tiesību aktus), lai atrisinātu strīdus un izpildītu mūsu juridiskos līgumus un politikas.

Uzņēmums saglabā arī žurnālu failus iekšējai analīzei. Parasti žurnālu datnes tiek saglabātas īsāku laiku, ja vien dati netiek izmantoti, lai uzlabotu drošību vai uzlabotu mūsu pakalpojuma funkcionalitāti, vai ja vien likums mums neprasa saglabāt datus ilgāku laiku.

Datu apstrāde nepilnības gadījumā

Neviens no mūsu produktiem vai pakalpojumiem nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem, un mēs apzināti nevācam informāciju no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja mums rodas aizdomas, ka apstrādājam informāciju par personu, kas jaunāka par 13 gadiem, mēs šo personu dzēsīsim no visām mūsu datubāzēm.

Jūsu tiesības aizsargāt savus datus

Jums vienmēr ir tiesības nedalīties ar mums savā informācijā, zinot, ka tas var ietekmēt jūsu pieredzi mūsu vietnē. Ja izvēlaties mums nedalīties ar savu informāciju, mēs pret jums neizturēsimies mazāk labvēlīgi. Ja sniedzat mums personisko informāciju, jūs saprotat, ka mēs to apkoposim, saglabāsim, izmantosim un izpaudīsim saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku. Jums ir tiesības pieprasīt sīkāku informāciju par informāciju, ko mēs par jums apkopojam.

Ja mēs saņemam jūsu personisko informāciju no trešās puses, mēs to aizsargāsim saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku un Latvijas Republikas tiesību aktiem. Ja jūs pats kopīgojat trešo personu informāciju, jūs apliecināt, ka jums ir tiesības un atļauja to darīt.

Pat ja esat iepriekš piekritis, ka mēs drīkstam kopīgot jūsu personisko informāciju mārketinga nolūkos, jums ir tiesības jebkurā laikā mainīt savu lēmumu. Jums vienmēr ir tiesības atteikties no saziņas ar mums un pieprasīt, lai mēs dzēšam jūsu informāciju no mūsu datubāzēm. Lai pārbaudītu jūsu identitāti, laiku pa laikam mēs varam arī lūgt informāciju par jums. Ja uzskatāt, ka par jums apkopotā informācija ir neprecīza, novecojusi, nepilnīga, neatbilstoša vai maldinoša, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: info@vdisain.ee vai pa tālruni: +37123400099. Mēs darīsim visu iespējamo, lai labotu jebkādu neprecīzu, nepilnīgu, maldinošu vai novecojušu informāciju.

Ja uzskatāt, ka esam pārkāpuši attiecīgos datu aizsardzības tiesību aktus, un vēlaties iesniegt sūdzību, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot šajā dokumentā norādīto kontaktinformāciju, un sniedziet mums pilnīgu informāciju par pārkāpumu. Mēs nekavējoties izskatīsim jūsu sūdzību un sniegsim jums rakstisku atbildi, kurā izklāstīsim izmeklēšanas rezultātus un pasākumus, ko veiksim, lai atrisinātu jūsu sūdzību. Jums ir arī tiesības vērsties regulatīvajā iestādē vai datu aizsardzības iestādē.

GDPR datu aizsardzības tiesības

Mēs vēlamies pārliecināties, ka esat informēts par visām savām datu aizsardzības tiesībām. Katram šīs vietnes lietotājam ir tiesības uz šādiem noteikumiem un nosacījumiem:

 • Piekļuves tiesības – jums ir tiesības pieprasīt savu personas datu kopijas.
 • Tiesības uz labošanu – jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs izlabojam informāciju, kas, jūsuprāt, ir neprecīza. Jums ir arī tiesības pieprasīt, lai mēs papildinām informāciju, kas, jūsuprāt, ir nepilnīga.
 • Tiesības uz dzēšanu – ar zināmiem nosacījumiem jums ir tiesības pieprasīt savu personas datu dzēšanu.
 • Tiesības uz apstrādes ierobežošanu – noteiktos apstākļos jums ir tiesības pieprasīt ierobežot savu personas datu izmantošanu.
 • Tiesības iebilst pret savu personas datu izmantošanu – noteiktos apstākļos jums ir tiesības iebilst pret savu personas datu izmantošanu.
 • Tiesības uz datu pārnesamību – ar zināmiem nosacījumiem jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs pārsūtām savāktos datus trešai personai vai tieši jums.
Jūsu datu aizsardzība

Mums ir svarīga jūsu personiskās informācijas drošība, taču atcerieties, ka neviena informācijas apmaiņas metode internetā vai elektroniskās uzglabāšanas metode nav 100% droša. Lai gan mēs darām visu iespējamo, lai aizsargātu jūsu informāciju, mēs nevaram garantēt tās pilnīgu drošību.

Web Design Agency OÜ veiks visus saprātīgi nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu informācija tiek apstrādāta droši un saskaņā ar šo privātuma politiku un Igaunijas Republikas tiesību aktiem. Jūsu dati netiks pārsūtīti nevienai organizācijai vai valstij, ja vien tam nebūs pamatota iemesla un netiks garantēta jūsu datu drošība.

Saites uz citām vietnēm

Mūsu vietnē var atrast saites uz citām vietnēm, kas mums nepieder. Ja noklikšķināsiet uz saites uz trešās puses vietni, tiksiet novirzīts uz šo trešo pušu vietni. Mēs iesakām izlasīt katras apmeklētās vietnes konfidencialitātes politiku.

Mēs nekontrolējam trešo pušu vietnes un neuzņemamies nekādu atbildību par to saturu, konfidencialitātes politiku, to sniegtajiem pakalpojumiem vai citiem jautājumiem.

Konfidencialitātes politikas atjauninājumi

Mēs paturam tiesības vajadzības gadījumā veikt izmaiņas šajā konfidencialitātes politikas dokumentā. Kad mēs atjaunināsim Konfidencialitātes politiku, mēs mainīsim atjaunināšanas datumu Konfidencialitātes politikas apakšdaļā. Ja turpināsiet apmeklēt un izmantot mūsu vietni pēc tam, kad būsim atjauninājuši konfidencialitātes politiku, mēs to uzskatīsim par jūsu netiešu piekrišanu izmaiņām.

Pēdējo reizi rediģēts 15/09/2022