Teenused

Mājaslapu izstrāde – UX / UI

Mūsu dizaineri ir ieguvuši daudz un dažādas dizaina balvas. Mēs izstrādājam pasaules klases tīmekļa vietnes, kas palīdz īstenot jūsu biznesa mērķus. Mūsu vietnes ir viegli lietojamas, izskatās skaisti un lietotājam vieš uzticību.

Veebiarendus

Mēs veidojam pielāgotas mājaslapu platformas, kas palīdz automatizēt biznesa procesus. Rezervācijas sistēmas, noliktavas pārvaldības platformas, klientu pārvaldības vides, API saskarnes, visu ko jūs to varat nosaukt!

E-poe arendus

vDesignly piedāvā plašu e-komercijas mājaslapu izstrādes pakalpojumu klāstu ar papildu pieredzi WooCommerce, Prestashop un Magento jomā. Mēs projektējam, izstrādājam un optimizējam e-komercijas vietnes dažādu nozaru uzņēmumiem, kā arī veidojam pielāgotus paplašinājumus pakalpojumu uzņēmumiem, piemēram, sūtījumu vai maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, lai palīdzētu tiem vienmērīgi integrēt savus risinājumus ar e-komercijas platformām.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Turundus (SEO, Google Ads)

Tā kā vairāk nekā 64 % meklējumu mūsdienās tiek veikti Google un gandrīz 90 % no meklēšanas apjoma pieauguma nodrošina Google, jums ir nepieciešams tāds uzņēmums kā vDesignly, kas izprot un optimizē jūsu tīmekļa SEO, pamatojoties uz Google algoritmu un detalizētiem meklēšanas atslēgvārdiem. Mūsu SEO komanda nodrošinās, ka jaunie klienti atrod jūsu tīmekļa vietni, nevis jūsu konkurentus, lai palīdzētu attīstīt jūsu uzņēmumu un sasniegt pirmo lapu Google meklētājā.

Sazinies

Sazinies