Magento e-veikals

Magento e-veikala izveide

Magento e-veikala izstrāde ir vispiemērotākā lielam e-komercijas uzņēmumiem ar vairākām īpašām vajadzībām, piemēram, liela produktu klāsta rādīšana galapatērētājiem, dažādu savienojumu izveide ar noliktavas pārvaldības programmatūru un biznesa programmatūru, produktu rādīšana vairākās valodās un produktu viegla optimizācija Google meklētājprogrammai.

Magento izstrade

 

 

Mēs izstrādājām un projektējām jaunu Funbox e-veikalu, izmantojot Magento 2 ietvaru. Viņu e-veikalā ir aptuveni 13 000 produktu. Funbox bija ļoti spēcīga SEO (aptuveni 100 atslēgvārdi Google pirmajā lapā) – mēs uzņēmāmies atbildību pārnest šo SEO uz jauno e-veikalu. Krājumi nāk no ERPLY. Mēs integrējām jaudīgu kases sistēmu, kas ļauj vienlaicīgi pārvaldīt gan e-veikala, gan fiziskā veikala pārdošanu. E-veikalā produkti ir redzami gan igauņu, gan krievu valodā. Mēs konfigurējām maksājumu un piegādes moduļus un automātisku iepakojuma etiķešu ģenerēšanu.

 

 

Magento e-veikals programma

Daudzas e-komercijas platformas, piemēram, WordPress WooCommerce, mēdz kļūt lēnas, ja datubāzē ir vairāk nekā 10 000 produktu, vai arī laiks, kas nepieciešams, lai optimizētu šo tiešsaistes veikalu ātrumu, ir nesamērīgi liels. Magento datubāze ir veidota tā, ka vaicājumi aizņem mazāk resursu un tādējādi lapas ielādes ātrums saglabājas labāks.

Ja jūsu tiešsaistes veikalā ir liels produktu skaits, jums ir nepieciešami arī jaudīgi serveri.Server Farm OÜ piedāvā ļoti labus serveru risinājumus, tostarp Magento 2 e-veikaliem Igaunijā.

Magento izstrāde ir dārgāka nekā citas populārākās e-komercijas platformas, jo tai ir sarežģīts modelis. Magento ir veidota uz Zend karkasa, un arī datubāzes modelis ir sarežģīts, un pielāgotie risinājumi ir daudz laikietilpīgāki.

Magento izstrādes tirgus cena ir augsta arī tāpēc, ka ir liels pieprasījums un darba tirgū trūkst izstrādātāju, vai arī tāpēc, ka ir nepieciešams izstrādātājs ar lielu iepriekšējo pieredzi un mēnešalgu tūkstošos eiro.

Lielākā daļa Magento moduļu ir maksas, un viena moduļa cena bieži vien ir daži simti eiro. Viena e-komercijas moduļa kopējās izmaksas var sasniegt vairākus tūkstošus.

Ja jums nepieciešama palīdzība vai padoms par Magento izstrādi, sazinieties ar mums!