Laravel izstrāde

vDisain pieredze ar Laravel izstrādi

vDisain komanda jau ir veikusi Laravel izstrādi vairākos projektos. Piemēram, Eliis Software, kuru izmanto gandrīz visi Igaunijas bērnudārzi un kurā ir 200 000 lietotāju, lai pārvaldītu pirmsskolas vecuma bērnu mācību gaitas un sniegtu valstij un vecākiem ieskatu un pārskatus. Eliis Tarkvara komandā ir vairāki izstrādātāji, taču visas prasības nevar izstrādāt viena komanda. Mēs varējām palīdzēt viņiem izveidot bērnu attīstības ideju bankas moduli ar savu komandu. Nākotnē mēs noteikti strādāsim kopā pie laravel izstrādes.

Laravel izstrade

 

 

Laravel izstrāde

Pašlaik mēs izstrādājam Laravel platformu starp Ursum OÜ skaistumkopšanas produktu e-veikalu un Merit aktiva. Iepakošanas procesā platforma nodrošina pārskatu par to, kurus produktus nosūtīt klientam un kurus testa produktus iekļaut iepakojumā. Platforma arī palīdz e-veikalā atsevišķā atlaižu kategorijā parādīt produktus, kuru derīguma termiņš ir beidzies. Iepakojuma etiķetes tiek ģenerētas, nosūtītas uz printeri un izdrukātas automātiski. Lielāka apjoma klientiem tiek piemēroti atšķirīgi cenrāži. Pārdošanas rēķini tiek nosūtīti Merit Aktiv. Tas viss samazina roku darbu un kopējās darbaspēka izmaksas.

 

Arī iepirkumu platforma webquer.ee tika izstrādāta, izmantojot Laravel + VueJS ietvaru. Platformas skatus izstrādāja OKIA dizaineris vidē Figma. Mēs izveidojām portāla back-end loģiku, izveidojām datubāzes struktūru un izstrādājām front-end skatus VueJS ietvarstruktūrā. Projekts ilga četrus mēnešus.

Kādā situācijā Laravel ir labs risinājums, ko izvēlēties izstrādes vajadzībām?

Laravel ir labs ietvars specifisku risinājumu veidošanai – rezervēšanas sistēmu, klientu pārvaldības sistēmu, e-veikalu ar plašu biznesa loģiku vai pasūtījumu centru izveidei. Bieži vien ir labāk izmantot Laravel nekā gatavu satura pārvaldības platformu, piemēram, WordPress, Prestashop vai Magento.

  1. Esošo satura pārvaldības platformu pārrakstīšana un pārmērīga attīstīšana bieži vien ir dārgāka un laikietilpīgāka nekā Laravel platformas izstrāde no nulles.
  2. Uzticamība – esošās satura pārvaldības platformas, piemēram, WordPress, Magento, Prestashop, ir bieži jāatjaunina. Arī spraudņiem. Mīnuss ir tas, ka platformas pirmkods ir dinamisks un rodas kļūdas.
  3. Laravel nav jāatjaunina.
  4. Izstrādes resursu pieejamība – Laravel pamatā ir PHP ietvars, un ir diezgan liels izstrādātāju ar PHP pieredzi īpatsvars. Ja izstrādātājam ir laba PHP pieredze, Laravel ir diezgan viegli apgūt.
  5. Rentabilitāte – 1,5 līdz 2 reizes lētāka nekā NodeJS vai Ruby on Rails izstrāde.
  6. Front-end var viegli veidot, izmantojot modernās tehnoloģijas, piemēram, ReactJS, VueJS, AngularJS, NuxtJS, kas nodrošina īpaši ātru ielādes ātrumu.

 

Ja jums ir nepieciešams padoms par platformas izstrādi, darba plūsmas automatizāciju vai piedāvājums, sazinieties ar mums!