Grafiskais dizains

Kāpēc tas vajadzīgs?

Grafiskais dizains ir svarīgs elements, kas veido uzņēmuma tēlu un nodod zīmola vēstījumu. Papildus labai mājaslapai un sociālajos tīklos publicētajiem ierakstiem ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību arī uzņēmuma ierakstu saturam un grafiskajam noformējumam. Tas ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā izcelties no konkurentiem un iegūt jaunus klientus.

Kas ir grafiskais dizains?

Dizaina grafika ir svarīgs rīks, lai uzrunātu savu mērķauditoriju, nododot tai uzņēmuma vēstījumu un būtību sev tīkamā veidā. Tas ir veids, kā padarīt savus vēstījumus pēc iespējas redzamākus apkārtējā pasaulē un informācijas pārblīvētajā vidē. 

Grafiskais dizains ietver attēlus, formas, krāsu kombinācijas un tipogrāfiju, ko var izmantot arī uzņēmuma tēla veidošanai. Mērķis ir nevis izgaismot vai piesaistīt uzmanību, bet gan atspoguļot uzņēmuma būtību un uzrunāt gan esošos, gan potenciālos jaunos klientus. 

Grafiskais dizains ir efektīvs, ja ir veidots ar mērķi. Tāpēc ir ļoti svarīgi zināt, kādēļ tiek pasūtīts dizains un kas tiek panākts, pirms uzsākt procesu. Līdz ar to vDesign liek lielu uzsvaru uz komunikāciju: pirms dizaina procesa uzsākšanas grafikas dizainers sazinās ar klientu, izstrādājot klienta redzējumu un vēlmes, pārdomājot mērķus un apspriežot iespējas. Šādā veidā ir iespējams sasniegt vislabāko un piemērotāko rezultātu.

Mēs izveidojām Finipay logotipu, uzrakstījām zīmola stāstu, izvēlējāmies zīmola krāsas. Mēs izstrādājām iepakojumu. Visbeidzot, mēs izstrādājām un izveidojām viņiem tīmekļa vietni.

 

Dizains kā veids, kā atšķirties no konkurentiem

Turklāt grafiskais dizains ir arī labākais veids, kā atšķirties no konkurentiem. Izveidojot stabilu uzņēmuma zīmolu ar konsekventu vizuālo identitāti, kas tiek ievērota jūsu uzņēmuma darbā, saziņā, sociālajos medijos un tīmekļa vietnē, tiek veidota uzticība jūsu klientiem un sasniegts vairāk cilvēku. 

Tā kā grafiskais dizains tiek veidots īpaši uzņēmuma vēlmēm un vajadzībām, bieži vien pievēršot uzmanību arī tam, ko dara konkurenti, nav jāuztraucas par līdzību ar konkurentiem. 

Speciālists, kurš rada personalizētu dizainu

Tas vienmēr ir mērķtiecīgs: piemēram, grafiskais dizains tiek izmantots zīmola vizuālajā identitātē, lai vēstītu par personību, mērķiem un pieredzi. 

Dizaineris ir dizaina radītājs, kas palīdz īstenot klienta redzējumu, vienlaikus paužot klienta vēstījumu, attieksmi un pieredzi. Grafiskais dizains lielā mērā ir atkarīgs no grafikas dizainera pieredzes, tehniskajām prasmēm un zināmā mērā arī no intuīcijas, lai panāktu vislabāko iespējamo dizainu. 

Dizaineri var veidot dizainu fiziskai lietošanai, piemēram, reklāmas stendiem, ēdienkartēm vai plakātiem, kā arī izmantošanai tīmekļa vidē, mobilajās lietotnēs, baneros vai citos interaktīvos elementos. 

 

Ko dara vDisain grafikas dizaineri?

  • logotipa un vizuālās identitātes izveide;
  • web dizains – UX un UI;
  • mārketinga kampaņas dizains;
  • iepakojuma dizains;
  • vizītkaršu dizains;
  • banera dizains;
  • sociālo mediju ierakstu dizains;
  • kataloga vai brošūras dizains;
  • auto uzlīmes dizains.

 

Piemērs: Open Rate – mēs izveidojām viņu zīmola vizuālo identitāti – fontus, tipogrāfiju un krāsas. Mēs izveidojām mūsdienīgu mājaslapas dizainu, kas uzrunātu mērķauditoriju. Pašlaik mēs izstrādājam mājaslapu ar interaktīvu mājas plānu. 

Pasūtiet savai mājaslapai personalizētu izskatu no vDesign

Ja jūsu uzņēmumam ir nepieciešams mainīt vai attīstīt vizuālo identitāti, atjaunināt mājaslpau un tās dizainu vai ja tam trūkst grafiskā dizaina ar konkrētu mērķi, vDisain nāk palīgā. vDisain ir daudzu gadu pieredze grafiskā dizaina un mājaslapu izstrādes jomā, vienmēr piedāvājot saviem klientiem vislabāko iespējamo kvalitāti. 

Aplūkojiet dažus no mūsu citiem darbiem vai pieprasiet personalizētu cenu piedāvājumu grafiskajam dizainam.