E-veikala izveide

Labu e-veikalu izveide – vDisain

vDisain ir izstrādājis desmitiem e-veikalu. Mēs vēlamies, lai e-veikals izskatītos labi. Papildus tam mēs izstrādājam veidus, kā automatizēt jūsu uzņēmuma darbību, ietaupot darba stundas un naudu. Lai izveidotu e-veikalu, mēs izmantojam populārākās platformas, kas ir drošas un ērtas lietotājiem. 

 

E-komercijas īpatsvars nepārtraukti pieaug, jo e-veikala izveide ir daudz lētāka nekā fiziska veikala izveide. Tā kā tiešsaistes veikalam nav jāuztraucas par tā darba stundām, tas var apmeklētājus uzņemt jebkurā laikā un jebkurā daudzumā. Tāpēc, ja uzņēmums var atrast mārketinga vadītāju, kurš var ieguldīt 1 eiro un saņemt 3 eiro, e-veikals var sākt palielināt savu peļņu bez papildu darbinieku piesaistes. 

Visu iepirkšanās procesu var automatizēt, un e-veikalā cilvēka loma ir samazināta līdz minimumam. Lai gan ir arī daudzi e-veikali, kas, gluži pretēji, vienkārši vēlas nodarboties ar mazumtirdzniecību, jo pircēju rādītājs ir augstāks. Ja, piemēram, e-veikalā pirkumu veic 1 no 100 tiešsaistes apmeklētājiem, tad fiziskā veikalā pirkumu varētu veikt 1 no 10 apmeklētājiem, un 10 % pircēju koeficients ir kaut kas tāds, ko e-veikalā praktiski nav iespējams sasniegt. Taču ir redzams, ka veiksmīgs e-veikals ir spēcīgs konkurents veiksmīgam fizikālam veikalam. Ar e-veikala palīdzību varat izveidot zīmolu un klientu bāzi ar minimālām izmaksām.

 

E-veikala izveide ar WordPress platformu WooCommerce 

Viena no izplatītākajām e-veikala izveides platformām ir WordPress WooCommerce. Tam ir vairāki iemesli: 

 • Efektīva. E-veikala izstrāde ir ātrāka, izstrādātāja darba laiks ir īsāks, un budžets var būt mazāks. Ir iespējams izmantot esošās bāzes un tās pielāgot.
 • Daudz spraudņu. Maksājumu risinājumus var pievienot ar vienu klikšķi, tāpat kā piegādes risinājumus. WooCommerce kopiena ir ļoti liela visā pasaulē, tāpēc laika gaitā tā ir nepārtraukti uzlabota, ņemot vērā lietotāju atsauksmes, un šodien tā apmierina praktiski visas neliela interneta veikala īpašnieka vajadzības.
 • Viegla procesa izsekošana. WooCommerce nodrošina labu pārskatu par pasūtījumu statusu, un ir viegli veikt izmaiņas pasūtījumu statusā.

 

 

Pieredze: Pro Beauté

Mēs izveidojām jaunu Pro Beaute e-veikalu. Esošajam e-veikalam bija pārāk daudz tehnisku problēmu, un mums nācās izveidot pilnīgi jaunu platformu. Mēs pārvietojām viņu e-veikalu uz WordPress WooCommerce, pārnesot bloga rakstus un produktu katalogu no vecā interneta veikala. Mēs pārvietojām domēna SEO, sakārtojām datubāzi, radījām e-veikalam daudzvalodu iespēju, izstrādājām skaidrāku pirkuma ceļu. Mēs pievienojām arī mācību kalendāra funkciju. Projekts tika pabeigts četrās nedēļās!

E-veikala izstrāde ar Magento platformu

Uzņēmumiem ar lielākām prasībām attiecībā uz e-veikalu un daudziem produktiem mēs iesakām izmantot Magento e-veikala platformu. Magento nezaudē paātrinājumu, pievienojot simtiem tūkstošu produktu. 

Tomēr, izveidojot interneta veikalu ar Magento, ir jāpatur prātā:

 • Magento izstrāde aizņem vairāk laika, un vienas izstrādes stundas izmaksas ir dārgākas.
 • Magento ir sarežģītāka platforma, tāpēc tai ir nepieciešams pieredzējušāks izstrādātājs.
 • Magento ir nepieciešams jaudīgāks serveris, tāpēc tā uzturēšana ir dārgāka.
 • Turpmāka Magento izstrāde ir dārgāka.
 • Magento moduļi maksā vairāk nekā WordPress WooCommerce vai Prestashop.

Pieredze: Funbox

Mēs izveidojām jaunu interneta veikalu Funbox, izmantojot Magento 2 platformu. Funbox katalogā ir gandrīz 13 000 produktu, tāpēc tā darbībai bija nepieciešama jaudīgāka sistēma. 

Funbox bija ļoti laba redzamība meklētājprogrammās (ar aptuveni 100 atslēgvārdiem viņi bija Google pirmajā lapā) – mēs pārnesām viņu SEO uz jauno e-veikalu, un esošā optimizācija meklētājprogrammās netika izniekota. Mēs ieviesām POS sistēmu, kas ļauj vienlaicīgi apstrādāt gan e-veikala, gan fiziskā veikala darījumus. Mēs pievienojām maksājumu un piegādes moduļus un automatizētu sistēmu, kas ģenerē paku etiķetes. Mēs izstrādājām arī vairākus dažādus papildinājumus, piemēram, komentāru rādīšanu rēķinā u. c. 

 

Kā zināt, vai jums ir labs e-veikals?

 • Lietošanas ērtums – esam novērojuši, ka daudzos e-veikalos ceļš no tīmekļa vietnes līdz pirkumam ir pārāk garš. Mums ir liela pieredze efektīvas iepirkšanās ceļojuma izstrādē – divi klikšķi, un precei jābūt jūsu iepirkumu grozā.
 • Emocionāli pievilcīga – tīmekļa vietnē ir atraktīvi jāpaskaidro, ar ko produkts ir īpašs un kāpēc to ir vērts iegādāties.
 • Rada uzticību – tīmekļa vietne rada pārliecību, ka produkts ir patiešām kvalitatīvs un tiks piegādāts droši.
 • Ātrs – mūsdienu tiešsaistes pircējs ir diezgan nepacietīgs, un, ja tiešsaistes veikala ielāde aizņem pārāk daudz laika, viņš to aizver un pāriet uz nākamo veikalu.
 • Daudz satiksmes – ja nav satiksmes, nav arī iepirkšanās. Mēs varam konsultēt un, ja nepieciešams, reklamēt jūsu e-veikalu, lai piesaistītu klientus jūsu interneta veikalam.
 • Administrēšanas vieglums – ja jūsu e-veikals ir izveidots uz nepareizas platformas vai ir nepareizi iestatīts, e-veikalu nav viegli pārvaldīt.
 • Automatizēts – labi izveidotā interneta veikalā visi cilvēka darbietilpīgie uzdevumi ir automatizēti. Klients saņem automātiskus atgādinājumus.
 • Klientam nav jāsūta e-pasts ar jautājumu, vai prece ir noliktavā, šī informācija tiek sinhronizēta no uzņēmuma programmatūras, un viņš pats to var redzēt e-veikalā.
 • Biznesa klienti var pasūtīt saskaņā ar īpašu cenrādi.
 • Etiķetes uz paku etiķetēm nav jāraksta manuāli, bet tās tiek ģenerētas automātiski. 

 

Vai kāds varētu izveidot tiešsaistes veikalu?

To visu varat izdarīt pats. Vienkāršu e-veikalu var izveidot parasts tīmekļa lietotājs, izmantojot WordPress WooCommerce, Shopify vai VOOG. Tomēr bieži vien darba gaitā izrādās, ka jūs vēlētos kādas specifiskas funkcijas vai arī e-veikals galu galā joprojām neizskatās tik jauki un profesionāli. Trūkst tehnisko zināšanu, lai padarītu vietni ātrāku, un pieredzes, lai izstrādātu īsu un efektīvu klientu ceļojumu, kas ļautu pārdot vairāk. Var būt arī lielas drošības nepilnības. Lielākajā daļā iepriekš minēto situāciju tiek sasniegts vDisain. Gadu gaitā esam redzējuši tik dažādus klientus un uzņēmumus, ka mūs ir grūti pārsteigt – labā nozīmē.  

Ir lietderīgi e-veikala izveidi uzticēt tīmekļa izstrādes uzņēmumam, kas saprot, ko klients patiešām vēlas, un zina, kā to nodrošināt. vDisain komanda var palīdzēt iedvest jaunu elpu jūsu e-veikalā, piesaistīt jaunus klientus un palielināt pārdošanas apjomus.

Lai gan ir labas e-komercijas platformas, kas piedāvā dažādus risinājumus iesācējiem, drošāk un ilgtermiņā lietderīgāk ir e-komercijas veikala izveidi un izstrādi uzticēt tīmekļa izstrādātājam. Šādā veidā varat būt pārliecināts, ka jūsu e-veikals ir izveidots un darbojas, ir ērts lietotājiem un atbilst visiem tiesību aktiem un labākajai tīmekļa vietņu dizaina praksei.

Lai gan tirgū ir visdažādākās e-veikalu lietojumprogrammas, kas ir piemērotas iesācējiem, drošības un nākotnes nolūkos ir lietderīgi, lai e-veikalu izveidotu pieredzējis tīmekļa izstrādātājs, kurš pārzina dažādus jautājumus un iespējas un kuram nav jāmaksā “kabatas nauda”. Šādā veidā varat būt mierīgs un neuztraukties par avāriju vai pieprasījuma vēstules saņemšanu melnajā piektdienā.

Paveiktais darbs. Lielākais interneta veikals Igaunijā, salons ir lielākais interneta veikals Baltijas valstīs. Mēs strādājām arī pie lapas ielādes ātruma palielināšanas.

Pieredze: Salonshop Baltic AS

 Salonshop Baltic ir Igaunijas lielākajam matu kopšanas līdzekļu importētājam, bija nepieciešams pārveidot un uzlabot stilu. Bija nepieciešams jauns dizains un tehniskā pārveide. Mēs pievienojām Directo biznesa vadības programmatūru, importētos produktus un cenu noteikumus. Mēs arī palielinājām vietnes ielādes ātrumu.

Kāpēc izmantot web izstrādātāju, lai izveidotu jūsu interneta veikalu?

 • Izstrādātājs var izveidot labi funkcionējošu, viegli saprotamu un ilglaicīgu e-veikalu;
 • Izstrādātājam ir pieredze e-komercijas izstrādē, tāpēc darbu var pabeigt ātri un pienācīgi;
 • Izstrādātājs pieņem klienta vīziju, bet arī zina, kas klientam patiešām ir nepieciešams, un zina, kā to nodrošināt;
 • Strādājot ar web izstrādātāju, jums nav jāuztraucas, ka nejauši nospiežot nepareizu pogu izstrādes programmatūrā, neizjauksiet visu savu uzņēmumu;
 • Jūs varat koncentrēties uz savu pamatdarbību un būt produktīvāks savā uzņēmumā. 

Pasūtiet e-veikala izveidi no vDisain

vDisain strādā e-komercijas izstrādes profesionāļi ar plašu pieredzi, kuri zina, ko vēlaties, un jums nav jāzina, kā to formulēt. Ja jūsu uzņēmums vēlas e-veikalu, ar kuru lepoties un pārspēt konkurentus, dariet mums zināmu, un mēs redzēsim, ko varam darīt.

vDisain izveidos tiešsaistes veikalu, kas pacels jūsu biznesu jaunā līmenī! Skatiet mūsu paveikto darbu šeit!